יומן מופעים
מופעים קרובים
תמונת מופע: דפי אלטבב וניני משה - It's Now, It's Never דפי אלטבב וניני משה - It's Now, It's Never

It's Now, It's Never

Tuesday, 16 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת בלט ירושלים - כנר על הגג להקת בלט ירושלים - כנר על הגג

בכורה עולמית

Wednesday, 17 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: יובל פיק, המרכז הלאומי לכוריאוגרפיה ריליו לה-פאפ - צרפת יובל פיק, המרכז הלאומי לכוריאוגרפיה ריליו לה-פאפ - צרפת
Friday, 19 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול בינלאומי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: יובל פיק, המרכז הלאומי לכוריאוגרפיה ריליו לה-פאפ - צרפת יובל פיק, המרכז הלאומי לכוריאוגרפיה ריליו לה-פאפ - צרפת
Saturday, 20 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול בינלאומי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: מוד לה פלאדק, המרכז הלאומי לכוריאוגרפיה אורליאן - צרפת מוד לה פלאדק, המרכז הלאומי לכוריאוגרפיה אורליאן - צרפת
Monday, 22 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול בינלאומי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: מוד לה פלאדק, המרכז הלאומי לכוריאוגרפיה אורליאן - צרפת מוד לה פלאדק, המרכז הלאומי לכוריאוגרפיה אורליאן - צרפת
Tuesday, 23 October בשעה 19:00
אולם דלל
מחול בינלאומי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת הבלט של האופרה הלאומית של ריין - צרפת להקת הבלט של האופרה הלאומית של ריין - צרפת
Friday, 26 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול בינלאומי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת הבלט של האופרה הלאומית של ריין - צרפת להקת הבלט של האופרה הלאומית של ריין - צרפת
Saturday, 27 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול בינלאומי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: מנוליה - להיטי יוון מנוליה - להיטי יוון
Tuesday, 30 October בשעה 20:30
אולם דלל
מוסיקה
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול קמע - מנמוזין להקת המחול קמע - מנמוזין
Wednesday, 31 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: עידן כהן ויענקל'ה פילצר
עידן כהן ויענקל'ה פילצר
Monday, 05 November בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: תיאטרון מחול ירושלים - עונות של מלחמה תיאטרון מחול ירושלים - עונות של מלחמה
Tuesday, 06 November בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול קמע מציגה כרמינה בורנה להקת המחול קמע מציגה כרמינה בורנה
Sunday, 11 November בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: הרמת מסך 2018 - מסך 3 הרמת מסך 2018 - מסך 3

לוטם רגב 
רוני חדש 
טליה בק 
 

Thursday, 15 November בשעה 21:00
אולם דלל
הרמת מסך
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: הרמת מסך 2018 - מסך 2 הרמת מסך 2018 - מסך 2

עמית ירדני 
עידו גידרון 
דנה מרכוס 
 

Friday, 16 November בשעה 22:00
אולם דלל
הרמת מסך
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: הרמת מסך 2018 - מסך 1 הרמת מסך 2018 - מסך 1

רבקה לאופר ומתאוס פאול ואן רוסום 
יגור מנשיקוב 
תמר לם ודיוויד קרן 
 

Saturday, 17 November בשעה 21:00
אולם דלל
הרמת מסך
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: הרמת מסך 2018 - מסך 2 הרמת מסך 2018 - מסך 2

עמית ירדני 
עידו גידרון 
דנה מרכוס 
 

Thursday, 22 November בשעה 21:00
אולם דלל
הרמת מסך
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: הרמת מסך 2018 - מסך 3 הרמת מסך 2018 - מסך 3

לוטם רגב 
רוני חדש 
טליה בק 
 

Friday, 23 November בשעה 22:00
אולם דלל
הרמת מסך
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: הרמת מסך 2018 - מסך 1 הרמת מסך 2018 - מסך 1

רבקה לאופר ומתאוס פאול ואן רוסום 
יגור מנשיקוב 
תמר לם ודיוויד קרן 
 

Saturday, 24 November בשעה 21:00
אולם דלל
הרמת מסך
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול הקיבוצית - אָסַיְלוּם להקת המחול הקיבוצית - אָסַיְלוּם
Sunday, 25 November בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול הקיבוצית - אָסַיְלוּם להקת המחול הקיבוצית - אָסַיְלוּם
Monday, 26 November בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול פרסקו - סוכריות חמוצות להקת המחול פרסקו - סוכריות חמוצות
Wednesday, 28 November בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול פרסקו - סוכריות חמוצות להקת המחול פרסקו - סוכריות חמוצות
Thursday, 29 November בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת AguaDulce - COMPAS להקת AguaDulce - COMPAS
Friday, 30 November בשעה 14:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול קמע - הפסיון של מתיאוס 2727 להקת המחול קמע - הפסיון של מתיאוס 2727

להקת המחול קמע בהפקה בינלאומית עטורת שבחים – מופעים בלעדיים אחרונים לעונה

Saturday, 01 December בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
להזמנה ושירות