אופיר נהרי - אפאחדבשומקום

אַפאֶחָדבְּשׁוּמָקוֹם - כלול במנוי

יצירתו של אופיר נהרי: מופע טרגי קומי בעולם פנטסטי, פואטי, סוריאליסטי ונטול מילים. תיאטרון פיזי בשילוב אופרה, פנטומימה ומחול. ליצן אחד, אף לבן ונעלי פוינט.

"פעם, לפני הרבה זמן, היו קוראים לאיש כזה בשם צרפתי, נניח מרסל מרסו,  והוא היה עולה על הבמה בבגד שחור ופנים לבנים, ויוצר עולם מלא חפצים שהתעללו בו, במו ידיו וגופו. בימינו זה בדרך כלל רוסי, נניח סלבה פולונין, שמסתובב על הבמה עם חבורה של טיפוסים מוזרים, קולות ואביזרים מעוררי דמיון, ועם תמיהה אינסופית על מה שקורה להם. ליוצר הזה קוראים אופיר נהרי. משטח משחק ענק, יוצר יחיד, אביזרים פשוטים ומלאי חיים ועולם מלא של חוויה אנושית מפליאה. כל מה שאנסה לתאר כאן במלים יעשה עוול לחן הייחודי של נהרי..." מיכאל הנדלזלץ ( "הארץ" )
 
"עבודת ליצנות מקסימה... מדובר במסע של ליצן מתוק במיוחד, שמעוצב באופן מבריק על-ידי נהרי, במרחב בימתי כמעט ריק, אך מצד שני בתוך עולם ומלואו,שנוצרים הרבה באמצעות גוף וקול, זה מפתיע, זה כובש, זה מצחיק וזה עצוב...מופע שכדאי מאוד לראות". מרט פרחומובסקי ( "Time Out" )
 
"ליצן אחד עומד על הבמה. פולט מילים מועטות בג`יבריש. בתפאורה מינימלית שמוכיחה שגם המינימום יכול להיות המקסימום ובאמצעים מועטים, מצליח ליצן אחד, שחקן אחד, להקסים ולהמם את הקהל במשך שעה שלמה...נהרי חבש כובעים רבים בהפקה שהוא הפנים והקול שלה ומפגין מצוינות בכל אחד מהם. דמות הליצן שברא היא דמות ילדית אך בוגרת, קסומה ומקסימה להפליא, משובבת נפש, מרגשת ומעלה חיוך גדול על הפנים... לסיכום: "אפאחדבשומקום" מהווה הישג ונכס גדול...נהרי הוא שחקן - ליצן, פנטומימאי, אמן ויוצר בחסד". אופיר הלל
 
יוצר כתיבה, בימוי ומשחק : אופיר נהרי | צילום: אשר סבידנסקי | עיצוב גרפי: שלי נהרי
לתשומת ליבכם:
אין כניסה למאחרים
המקומות שמורים עד תחילת המופע
לכניסה מהירה יש לבוא עם אישור ההזמנה דרך הסמארטפון ישירות לאולם
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

15/09/2019
21:00
אולם דלל
להזמנה ושירות