חשיפה בינלאומית

חשיפה בינלאומית ONLINE
4-6 בדצמבר, 2020


מרכז סוזן דלל שמח להציג את חשיפה בינלאומית ONLINE, גרסה דיגיטלית לפלטפורמה השנתית של סוזן דלל למחול עכשווי בישראל. לאור המגפה העולמית, חשיפה בינלאומית ONLINE תתקיים בפלטפורמה דיגיטלית המדמה את האירועים השנתיים ככל האפשר.

חשיפה בינלאומית ONLINE תציג סרטונים של עבודות קצרות של כ-10 דקות כל אחת; עבודה עצמאית שעומדת בזכות עצמה אשר יכולה להיות גם מבוססת על עבודה ארוכה. העבודות המוגשות הן עבודות שנוצרו בין ה-1 ביוני, 2019 לבין ה-1 באוקטובר, 2020. הפורמט החדש של כ-10 דקות מיועד לתקופה הזו במטרה להגיע לקהל רלבנטי ורחב ככל שניתן, לסקרן ולאפשר להם לצפות לאורך כל השידור מבלי לנטוש.

כל העבודות שתוגשנה לחשיפה בינלאומית ONLINE תיבחנה על ידי הוועדה המייעצת לחשיפה בינלאומית שתתכנס במרכז סוזן דלל, 4-8 באוקטובר, 2020. את היצירות ניתן יהיה להציג בפני הועדה המייעצת בשתי דרכים:

  1. פרזנטציות חיות במרכז סוזן דלל, מול הוועדה המייעצת לחשיפה בינלאומית, 4-8 באוקטובר 2020.
    המגישים לפרזנטציות חיות מתבקשים להיות זמינים בתאריכים אלה.

  2. הצגת וידאו של כ-10 דקות. אין צורך בהגעה של היוצר לוועדה. 

היוצרים שיבחרו על ידי הועדה ויהיו מעוניינים, יוכלו לקבל במה או כל חלל אחר במרכז ל 12 שעות כולל צוות טכני (טכנאי במה וסאונדמן). אחריות צוות הצילום על היוצרים. הסרטונים, שיפיקו היוצרים ל כ-10 דקות עבודה יכולים להיות בכל פורמט שיבחרו (מתיעוד של העבודה לבמה ועד וידאו דאנס). באחריות היוצר לספק את הוידאו הסופי עד ה-14 בנובמבר 2020 על מנת שהמרכז יוכל להיערך מבחינה טכנית לשידור ללא תקלות.

בין התאריכים 4-6 בדצמבר 2020, המרכז ישדר את הוידיואים, על פי לוח הזמנים שיקבע מראש עבור ימי החשיפה. במקביל להצגת המופעים תתקיימנה שיחות בין האורחים הבינלאומיים והאמנים. קטלוג דיגיטלי יציג בפני אורחים מידע על כל אמן ויצירתו, ויספק מידע ליצירת קשר בין האורחים והאמנים. כל הסרטונים יהיו זמינים עבור האורחים בפלטפורמה הדיגיטלית עד ה-13 בדצמבר 2020. היוצרים הנבחרים מתבקשים להיות זמינים בתאריכי הפסטיבל. 

מועד אחרון לבקשה: 13 בספטמבר 2020
צפיית הוועדה ביצירות: 4-8 באוקטובר 2020

למילוי הבקשה לחצו כאן
להורדת ההנחיות לחצו כאן
בכל שאלה יש לפנות לשרה הולצמן ב- sarah@sdc.org.il

להזמנה ושירות