חשיפה בינלאומית

4 - 7 בדצמבר, 2019 , רביעי עד שבת.


חשיפה בינלאומית הינו אירוע המחול השנתי של מרכז סוזן דלל, למחול עכשווי בישראל. מדי שנה מארח מרכז סוזן דלל מנהלים אמנותיים, מפיקים ואוצרים מתחום המחול העכשווי מרחבי העולם, ומזמין אותם לחוות את נוף המחול הישראלי העשיר. מאז שנת 1995, מציע אירוע חשיפה בינלאומית תכנית מגוונת, המציגה מגוון רחב של עשייה מחולית, מלהקות המחול והכוריאוגרפים הגדולים והמבוססים ביותר, ועד לאמנים חדשים, עצמאיים וניסיוניים. רבים מאמני המחול המוכרים ביותר בישראל חבים את חשיפתם לזירה הבינלאומית לאירועי חשיפה בינלאומית.

חשיפה בינלאומית הינה הזדמנות עבור מנהלי פסטיבל ומפיקי מחול בינלאומיים להתרועע עם קהילת המחול הרחבה בישראל וליצור קשר ישיר ובלתי-אמצעי עם אמני מחול. אירוע זה מציעה עשרות מופעים של אמני מחול ישראליים פורצי דרך, בנושאי זהות, פוליטיקה, אסתטיקה ועוד. חשיפה בינלאומית נתמכת על ידי משרד החוץ, משרד התרבות והספורט, ועיריית תל אביב-יפו.

בשנת 2019, יחגוג המרכז את שנתו ה-30, ויציין 25 שנים של אירועי חשיפה בינלאומית. לכבוד אירוע משמעותי זה, יכללו במסגרת חשיפה בינלאומית כמה תכניות שנאצרו במיוחד עבורו, סביב הנושא רטרוספקטיבה: 30 שנות מחול.

 

 

להזמנה ושירות