ימי הפלמנקו - דויד קוריאה ולהקתו

EL ENCUENTRO - "פגישה" דויד קוריאה ולהקתו, רקדנית אורחת - אדלה קאמפאיו בפלמנקו   
ווירטואוזי סוחף ומלא הומור

המופע  מתאר פגישה, שיחות בין אנשים המספרים ביניהם סיפורים הדדיים ברגע מיוחד, עשרה סיפורים שונים עשר דמויות, זיכרונות רומנסות וחיוכים גם אם לא מקשיבים אזי שומעים רואים ומרגישים האחד את השני . דויד הוא הילד ה-11 במשפחתו והוא מתאר לנו באמנות ובהומור את המתרחש במפגשים המשפחתיים  

רקדן וכוריאוגרף: David Coria 
רקדנית אורחת: Adela Campallo  
Florencia O'Ryan 
Lorena Franco 
Rafael Ramirez 

מוסיקה: הקשה-Rafael Heredia  
גיטרה - Jose Luis Medina / David Vargas  
שירה - El Londro / Jesus Corbaco 
צילום: אנחל מונטלבון
"המפגש" הועלה בפסטיבל החשוב של חרז 2017 שם הוענק לו פרס הרקדן/כוריאוגרף המצטיין. הוא התקבל בהתלהבות רבה והנה דוגמא מהביקורות:

Silvia calico Globalflamenco - "המוסיקה בין הפסדובלה לסווינג ג'אז ופלמנקו מקורי יוצרים הרמוניה עם מקצבי עבודת הרגליים של דויד ורקדניו וכך על הבמה התנועה מחברת תנועות ממחול מודרני לפלמנקו הקלאסי הודות למוסיקאים המצוינים והיצירתיים. הרמה של כל הרקדנים והמוסיקאים  מרשימה, ותשומת ליבם לכל פרט בכל ריקוד והגיוון הרב בכוריאוגרפיה. הקהל מגיב במחיאות כפים ארוכות בעמידה." 

El Pais- פאקו וורגס "המופע מתחיל בדרך מרהיבה בפסדובלה, עם מגוון מקצבים, מוסיקה מקורית של חסוס טורס ומשחקי תלבושות וצבעים  .....נראה שמעטים האמנים אשר מגלמים כך את העתיד של ריקוד הפלמנקו כמו דויד קוריאה....האינטרפרטציה שלו עכשווית אך יונקת מהמקורות העתיקים התנועה מיוחדת ואלגנטית " 

כך גם בהופעה בפסטיבל נים בצרפת :-   Midilibre- Stephanie Cerri -  "הלהט של דויד קוריאה" 

"הקהל הנלהב הריע ארוכות  לרקדן ולכוריאוגרפיה. מוקף בלהקה של ווירטואוזים צעירים מעניק דיויד קוריאה פלמנקו מלא נתינה ואהבה, ריקוד  מבריק צעיר ולוהט מרענן ואלגנטי. הוא נותן לאמני להקתו אפשרות ביטוי אישי שנותן למופע תחושה של כורל מתוזמר היטב, כאשר דויד עצמו מציג ריקוד עצמתי שמביא את הקהל לפרצי התלהבות ובונה ממש נשף מחשמל. לא להפסיד!."    


David Coria סולן וכוריאוגרף, יליד סביליה. רקד אצל טובי המורים שם וגם בקונסרבטוריון למחול. מגיל 15 מופיע עם בלט אנדלוס/אנטוניו אל פיפה/בלט נסיונל/מריה פאחס/אסטבז&פאניוס/רפאלה קראסקו ואחרים. ב2013 החל להעלות מופעים שלו ככוראוגרף. 

- ילידת סביליה ממשפחת פלמנקו. רקדה אצל מנולו מרין, חוסה גאלוון, והשתתפה Adela Campallo בלהקת קנאלס במופעים עצמאיים במופע עם אחיה רפאל קאמפאיו גאלה אנדלוס ופסטיבלים כמו מונט מארסן.

הפקה וניהול אומנותי: אוה אגמון / תותי פורת | עיצוב גרפי: גל אגמון | צילום: שירה אגמון | יחסי ציבור: הילה קומם אוצר תרבות
לתשומת ליבכם:
אין כניסה מתחת לגיל 3
אין כניסה למאחרים
המקומות שמורים עד תחילת המופע
לכניסה מהירה יש להגיע עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון ישירות לאולם
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

15/03/2018
21:00
אולם דלל
16/03/2018
22:00
אולם דלל