להקת הזמר והמחול של מחוז גאנסו - מסיבת הערב

להקת הזמר והמחול של מחוז גאנסו
"מסיבת הערב"
15 – 16 בפברואר


שירים מדונחואנג ואווירת דרך המשי: "מסיבת הערב" היא חגיגת מוזיקה ומחול ססגונית סביב נושא התרבות הסינית המסורתית, בסגנון מחוז גאנסו שנמצא בין טיבט ומונגוליה - ביתם של המקטעים ההרריים המפורסמים של החומה הגדולה של סין. המופע כולל צורות שונות של מוזיקה ווקאלית ואינסטרומנטלית, מחול ותלבושות מפוארות. הלהקה מבצעת את הריקודים המסורתיים של עמי ההאן, הטאנג והדונחואנג הסיניים, ושל מיעוטים אתניים אחרים בסין, ומציגה את פאר התרבות המסורתית הסינית ואת המאפיינים התרבותיים של גאנסו המרוחקת. הלהקה מבצעת מחול מארצות רחוקות, עם מניפות נייר, נשים מקסימות ומגלי ארצות שיכורים, ומציגה טקסיים דתיים ומנהגים עתיקים. הבודהיסאטווה בעל אלף הידיים ואלף העיניים יהנה משירי החגיגה המסורתיים, אשר יזכירו את טעמם של ימים עברו.


להקת הזמר והמחול של מחוז גאנסו – בית האופרה של גאנסו מפורסמת בזכות ההפקות שלה. הלהקה, שנוסדה ב-1939, זכתה בעשרות פרסים. בשנת 2005, משרד התרבות הסיני העניק לה פרס בזכות "גוף העבודות המתקדם ביותר בכל המדינה." בעשורים האחרונים, ביצעה הלהקה למעלה מ-200 אופרות גדולות, בינוניות וקטנות. הביצוע שלה של שירים מדונחואנג... הועלה למעלה מ-280 פעמים בגואנגדונד ודונחואנג, וייצג את משרד התרבות הסיני בהופעות בקזחסטן, בחריין, בולגריה, רומניה, סרביה, נפאל, מלזיה, אזרבייג'ן, טג'יקיסטן, בנגלדש, סרי לנקה, הודו, רוסיה, מונגוליה, יפן, מצרים, קמרון ועוד.


הכוריאוגרפית היא קן מנצי, בוגרת בית הספר לאמנות של גאנסו והמכון לאמנויות של דונחואנג, באוניברסיטת הרגילה - צפון מערב. היא עבדה בבית האופרה של גאנסו מאז 2005, וכעת היא ראש להקת המחול של בית האופרה של גאנסו. בשנת 2015, היא יצרה את עבודת המחול "בית" כחלק מתחרות הריקוד של בייג'ינג, וזכתה במקום השני לגוף עבודות וביצוע. בשנת 2018, היא ביימה ויצרה כוריאוגרפיה ליצירת המחול הייחודית "בשם המחול", אשר זכתה לשבחים רבים.


 

תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

15/02/2019
21:00
אולם דלל
16/02/2019
12:00
אולם דלל
להזמנה ושירות