להקת יסמין גודר - מתרגלים אמפתיה # 1 | מתרגלים אמפתיה # 2על2

 להנחיות התו הירוק לחצו כאן


20:00 מתרגלים אמפתיה # 2על2 וב-21:00 מתרגלים אמפתיה # 1
כרטיס משולב כולל את שני המופעים ומתחיל בשעה 20:00.
ביניהם 20 דק הפסקה 

 

מאז 2019 להקת יסמין גודר מפתחת פרויקט מחקר תחת השם מתרגלים אמפתיה, ומתוכו מפתחת סדרה של תירגולים, סדנאות, מפגשים קהילתיים ומופעים. כל אחת מהפעולות הללו חוקרות את המושג אמפתיה דרך מגוון פריזמות וגישות, מתוך רצון לבדוק מה מאפשר לנו להיחשף רגשית. מה גורם לנו להזדהות עם אחרים ועם עצמנו כאשר נתן נוצר מרחב בטוח לפעול בתוכו? וכיצד ניתן לפתח פרקטיקות, טקסים, כוריאוגרפיות ושירים אשר יאפשרו לנו להיחשף למורכבות של עצמנו ואחרים?

מתרגלים אמפתיה # 2על2, הוא פורמט אינטרקטיבי מיוחד שנוצר כתגובה להגבלות שכפה וירוס הקורונה ומיועד לשני פרפורמרים ולשני אנשים בקהל. ביחד הם יחלקו מסע אינטראקטיבי בן 25 דקות שבו הם יבחנו כיצד ניתן להפוך את מה שנתפס כמגבלה – שמירה על מרחק של שני מטרים – למרחב פוטנציאלי ליצירת אינטימיות, משחקיות, ריפוי וגילוי משותף. המפגש ניתן לצפייה, ללא השתתפות. הלהקה מציגה שתי פרקטיקות עדינות ליצירת מפגשים בינאישיים שפותחו במסגרת המחקר.
בחלקו השני של הערב הפרפורמרים יציגו את מתרגלים אמפתיה # 1 הבנוי מרצף של פעולות ווקאליות ופיזיות שמאפשרות להם לחשוף תמונות נוף רגשיות-אישיות, וליצור סביבה שבה אמפתיה נבחנת כמערך קבוצתי של תמיכה ועידוד.

*הקהל מוזמן לבחור אם להשתתף ב2על2 באופן פעיל (בהרשמה מראש במייל prod@yasmeengodder.com) או לצפות במפגש. מספר המקומות להשתתפות במופע מוגבל. 
 

יסמין גודר נולדה בירושלים וגדלה בניו-יורק. בשנת 1999 חזרה גודר לחיות בישראל והקימה את להקת יסמין גודר. הלהקה הציגה רבות בישראל ובחו״ל במסגרות מגוונות, בניהן: פסטיבל מרכז לינקולן, ההאו בברלין, טאנזהאוס NRW בדיסלדורף, פסטיבל המחול של מונפלייה, פסטיבל B-motion בסאנו דל גראפה, קונסטנפסטדסארטס בריסל, בית האופרה של סידני ועוד. יסמין זוכה פרסים רבים : פרס הבסי בניו-יורק בשנת 2001, פרסי משרד התרבות לכוריאוגרפית ולביצוע להקת מחול, פרס רוזנבלום של עיריית תל אביב, פרס לנדאו של מפעל הפיס ועוד. בשנת 2015 גודר הקימה את פרויקט ״קהילה בתנועה״ הכולל שיעורי מחול דו שבועיים לאנשים המתמודדים עם מחלת הפרקינסון, פיתוח מופעים בביצוע משתתפים עם יכולות פיזיות מגוונות והפקת כנסים בינלאומיים בנושא של מחול וקהילה.

 

יצירה, כוריאוגרפיה: יסמין גודר
דרמטורגיה: מוניקה ג'ילט ואיציק ג׳ולי
רקדנים יוצרים # 1: אורטל אצבחה, אור אשכנזי, כרמל בן אשר, ניר וידן, ארי טפרברג, תמר קיש
רקדניות יוצרות # 2על2: שולי אנוש, יסמין גודר עיצוב חלל ותאורה: עומר שיזף
עיצוב סאונד # 1: תומר דמסקי, ליאור פינסקי
עיצוב סאונד # 2על2: ליאור פינסקי
עיצוב תלבושות # 1: הילה שפירא
עיצוב תלבושות # 2על2: תמר בן כנען
ניהול הפקה: עומר אלשייך
ניהול אדמינסטרטיבי: זהר אשל-עכו


לתשומת ליבכם:
אין כניסה למאחרים
המקומות שמורים עד תחילת המופע
יש להגיע עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון
הכניסה למופע לפי התו הירוק - יש להציג תעודת תו ירוק או תעודת מחלים, לצד תעודה מזהה
​קטינים מגיל שנה עד גיל 16 וכן אנשים שקיבלו אישור רפואי כי אינם יכולים להתחסן, יכולים לקבל תו ירוק על בסיס תוצאה שלילית בבדיקה קורונה עד 72 שעות ממועד ההופעה.
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

24/05/2021
20:00
סטודיו זהבה פריסת ריבוע 360
25/05/2021
20:00
סטודיו זהבה פריסת ריבוע 360
להזמנה ושירות