נגה להקת מחול - במחיצתך

 

דואט לרקדן ורקדנית המופרדים באמצעות מחיצה החוצה את החלל לשניים. אל מול פני המחיצה נוצרת הכרה בנוכחות המבט ובהיעדר שלו, הכרה בחלקיות המציאות אותה אנו חווים, והכרה בקיומן של מחיצות הקיימות מרצון או מכורח, המפרידות בין חלקיו של אותו שלם.

היצירה בוחנת את השפעת המבט על תפיסת העצמי ואת האופן בו המבט מבנה את תפיסת המציאות שלנו. כיצד המבט החיצוני לנו משפיע על האופן בו אנחנו מגדירים ותופסים את עצמנו וכיצד המבט שלנו, שהוא לעולם חלקי ומוטה מגדיר ומבנה את חווית המציאות שלנו. מה הקשר בין מבט ונוכחות? מה זה אומר להיראות ללא גוף, ללא פנים, להראות רק פנים, לנוע בלי לראות, ולראות ללא תנועה. האם המבט שלנו חופשי לשוטט ואם לא מה מגביל אותו? והבחירה שלנו להסיט את המבט מה היא אומרת ומה היא מייצרת במרחב האישי והציבורי? מה ניתן, מה אפשרי ומה ראוי להביט בו בהקשר תרבותי, חברתי ודתי ומה הקשר בין מבט ומגדר על כל המשמעויות המרובדות בו. האם המבט מפריד ומייצר גבול או להפך, אפשרות למפגש?

 

 

כוריאוגרפיה, תלבושות ועיצוב חלל: צופיה צאן לור | רקדנים יוצרים: רות גולן, אורן שרון טישלר | מוסיקה: רוני עברין, (Chopin-waltz in c sharp minor (op. 64 no. 2 | עיצוב תאורה: נועה אלרן | ליווי אמנותי: שרונה פלורסהיים

 

תמונת מופע:
תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

22/10/2019
21:00
סטודיו זהבה וז'אק - לא מסומן
להזמנה ושירות