קונצרטים +

סוף שבוע מוזיקלי 20-22 מאי 2021 במרכז סוזן דלל 
מצע של יצירה מקורית בסגנונות המוזיקה האמנותית בארץ, עם הרבה חוצפה ותום. 

עמותת מרכז פליציה בלומנטל למוזיקה, ארגון גג למוזיקאים, עוזבת בחודש מאי את משכנה ברחוב ביאליק 26 בתל אביב למשכנה החדש – סטודיו אנט - בשביל המרץ 2 שבקריית המלאכה בתל אביב. עד שהבנייה תסתיים וניתן יהיה להתחיל את הקונצרטים שם, תפעל העמותה בכמה אולמות בתל אביב. 
כבר בחודש מאי יתקיים סוף שבוע מוזיקלי בסוזן דלל המשלב בתוכו גם ריקודי סולו קצרים מפרויקט "המסלול" בניהולה האמנותי של נעמי פרלוב. עשרה קונצרטים יתקיימו במתחם ירון ירושלמי בין חמישי לשבת עם יצירות רבות בביצוע בכורה ועם מגוון נוסטלגי של מוזיקה מתקופת הבארוק, הרומנטיקה ושירי סשה ארגוב. בולטים בייחודם הסגנוני הם אנסמבל פרץ אליהו בתוכנית חדשה עם מארק אליהו ולריסה אליהו כמו-גם שם טוב לוי שחובר לחמישיית כלי מתכת בעיבודים ויצירות מקור. החלילנית דפנה יצחקי יחד עם נגנית הגיטרה שירי קונה בנו תוכנית שכולה יצירות שהוזמנו במיוחד על ידן ממלחינות ומלחינים ישראלים כמו גם שלישיית SEV ביצירות מחתרתיות להרכב לא שגרתי. אנסמבל קולי נשי עלמה, מבסס את תוכניתו על מוזיקת עולם בשילוב עם כלי הקשה. שלישיית עתר בחרה לציין את יום הולדתה ה- 75 של החוקרת והמלחינה ציפי פליישר בביצוע היצירה – נערה פרפר נערה – עם הזמרת נור דרוויש לצד יצירות מאת סן סאנס ובטהובן. 
יחד עם נציגות מפוארת של יוצרים מקומיים ניתן למצוא מלחינים ידועים מתקופת הבארוק בקונצרטים של אנסמבל מצו, אנסמבל הפניקס וקבוצת מוזיקה נובה. 
האירועים הבאים של העמותה יתקיימו במוזיאון תל אביב לאמנות (יוני, יולי) 
ובשיתוף פעולה עם פסטיבל ישראל בירושלים (יוני).
בחודש אוגוסט יתקיים פסטיבל פליציה בלומנטל למוזיקה בתאריכים 3-8 במוזיאון תל אביב לאמנות.
 

להזמנה ושירות