קנדאנס

מרכז סוזן דלל למחול ולתיאטרון גאה לפתוח את שנת 2019 בחגיגת קנדאנס, פסטיבל המחול הקנדי הראשון מסוגו בישראל. קנדאנס יציע לקהל הישראלי טעימה מסצנת המחול העשירה של קנדה עם שלוש יצירות השונות במובהק זו מזו, מאת כמה מהאמנים המעניינים ביותר בקנדה. יגיעו לראשונה לישראל להקת בלט BC, שתציג רפרטואר מגוון מאת קריסטל פייט, אמילי מולנר ומדי ולרסקי; שי קובלר, הכוכב העולה של ונקובר; ולהקת לה קארה דה לומב מקוויבק, עם עבודה מאת דניאל דנוייה. קנדאנס ממשיך במסורת ארוכת השנים של מרכז סוזן דלל של הצגת אמני המחול הבולטים בקנדה, כמו לה גרנד בלט קנדיאן, מארי שווינאר, דניאל לווייה, Kidd Pivot ואחרים.

קנדאנס יציג לקהל מגוון מענג של עבודות מופלאות של מחול עכשווי וכוריאוגרפיה ניסיונית, המטשטשות את הגבולות בין בלט לבין מחול עכשווי. אנו מזמינים אתכם לחוות את הגדולה של בלט BC ולהתענג מהקווים המלוטשים של 18 רקדני הלהקה, את החושניות של טריו הנשים של דניאל דנוייה כשהן רוטטות בקרבה נועזת, ואת החיוניות הרעננה של האקרובטיקה הפיזית והטכנולוגית של שי קובלר.

“קנדאנס הוא השיא של שנים רבות של שיתוף פעולה פורה בין קנדה ומרכז סוזן דלל למחול. אנו מתרגשים להציג את המחול הקנדי בישראל בפסטיבל זה, אשר לדעתנו מהווה הזדמנות נהדרת לקידום הנוכחות הכללית של קנדה בישראל." - שגרירת קנדה בישראל, גב' דברה ליונס.

להזמנה ושירות