תאטרון מחול רעננה

בכורה עולמית
JOHNNY
הוא ערב בכורה של מחול מודרני המורכב משלוש יצירות מגוונות ודינאמיות, בעיצובם הייחודי של הכוריאוגרפים, הזוג הנשוי, איביצה באגו ולימור זיו. המיזוג של שני אמנים מרתקים אלה, שמגיעים מרקע תרבותי ומקצועי שונה, יוצר תנועה מורכבת ומאתגרת ובמרכזה רגש טהור וסוחף.
מלבד זכייתו במקום השלישי באליפות העולם בהתעמלות קרקע ומכשירים, איביצה באגו רקד בלהקות המחול המודרניות המפורסמות של הארץ: ענבל פינטו, ורטיגו והקיבוצית.
הקריירה של לימור זיו פרחה באחת הלהקות המובילות באנגליה, "Scottish Ballet". שם היא רקדה תפקידים של סולנית ועבדה עם מספר רב של כוראוגרפים ידועי שם בעולם המחול.
בתוכנית הערב:
“On the nature of Daylight” בכורה עולמית
"יש תענוג ביער חסר השביל, יש התלהבות בחוף הבודד, יש חברה שבה אף אחד לא פולש, על ידי הים העמוק, ומוסיקה בשאגתו; אני אוהב את האדם פחות, אבל את הטבע יותר ". –לורד ביירון- היצירה מלווה על ידי המוזיקה המרגשת של מקס ריכטר ומורקוף. עוזרת בלט אווירי: אלינה אולמינו
 
“Black Room” בכורה ישראלית
אזור של זמן בחלל שבו כוח הכבידה מונע כל דבר, כולל אור, מלהימלט. הוא נקרא "שחור" כי הוא סופג את כל האור שפוגע באופק ומשקף כלום, בדיוק כמו גוף שחור מושלם בתֶרמוֹדִינָמִיקָה. היצירה היא לארבעה רקדנים ונרקדת לצלילי י.ס.באך ודסטין אוהלורן
 
“Johnny” בכורה עולמית
ג'וני היא יצירה קומית עם טוויסט תיאטרלי אפל, המתאר את אשת הבית המושלמת, את חלומותיה, את הפנטזיות והפחדים שלה כתוצר של דפוס התנהגותי המתוכנת על ידי האידיאולוגיה של החברה.
, עם מוסיקה מסעירה של אמנים מפורסמים כגון: פרנק סינטרה, אדית פיאף, אלה פיצג'רלד ודין מרטין, ההופעה הדינמית הזו פשוט מחשמלת.
כוריאוגרפיה: איביצה באגו & לימור זיו | רקדנים: ג'וזף איטקן,איביצה באגו, ירדן ברקת, לימור זיו, זיו חסון ,טל סלומון ומריה סלקטור | צילום:  שחר זיו | תלבושות: מירי רוג  
לתשומת ליבכם:
מתאים לגילאי 12 ומעלה
אין כניסה למאחרים
המקומות שמורים עד תחילת המופע
לכניסה מהירה יש להגיע עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון ישירות לאולם
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

27/12/2017
21:00
אולם דלל