יומן מופעים
מופעים קרובים
תמונת מופע: תיאטרון מחול ירושלים - ורודים תיאטרון מחול ירושלים - ורודים
Tuesday, 22 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: נגה להקת מחול - במחיצתך נגה להקת מחול - במחיצתך
Tuesday, 22 October בשעה 21:00
סטודיו זהבה וז'אק - לא מסומן
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת הפלמנקו הישראלית - לונה אי מדיה להקת הפלמנקו הישראלית - לונה אי מדיה
Wednesday, 23 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: מה נשמה - בשמת נוסן מה נשמה - בשמת נוסן
Wednesday, 23 October בשעה 21:00
סטודיו זהבה וז'אק - לא מסומן
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: תיאטרון המחול אבשלום פולק - אנטו-antu תיאטרון המחול אבשלום פולק - אנטו-antu
Thursday, 24 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: תיאטרון המחול אבשלום פולק - אנטו-antu תיאטרון המחול אבשלום פולק - אנטו-antu
Friday, 25 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: תיאטרון המחול אבשלום פולק - אנטו-antu תיאטרון המחול אבשלום פולק - אנטו-antu
Friday, 25 October בשעה 14:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול ורטיגו -לילא / בכורה 2019 להקת המחול ורטיגו -לילא / בכורה 2019
Saturday, 26 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: שני עולמות ואורחים - ג'יל ואמנון דמתי שני עולמות ואורחים - ג'יל ואמנון דמתי
Saturday, 26 October בשעה 20:00
אולם ירון ירושלמי
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: יוסי ברג ועודד גרף יוסי ברג ועודד גרף
Saturday, 26 October בשעה 20:00
סטודיו אורה - לא מסומן
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: ניב שינפלד ואורן לאור - הריקוד השלישי ניב שינפלד ואורן לאור - הריקוד השלישי
Saturday, 26 October בשעה 21:00
סטודיו זהבה וז'אק - לא מסומן
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול ורטיגו -לילא / בכורה 2019 להקת המחול ורטיגו -לילא / בכורה 2019
Sunday, 27 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: נמלים - עופרה לוי יהודאי נמלים - עופרה לוי יהודאי
Monday, 28 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול פרסקו - סוכריות חמוצות להקת המחול פרסקו - סוכריות חמוצות
Wednesday, 30 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: להקת המחול פרסקו - Genderosity / בכורה להקת המחול פרסקו - Genderosity / בכורה
Thursday, 31 October בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: תוכנית א: עמוס חץ, אורי טורקניץ ורותם פרימר, שלי פלמון תוכנית א: עמוס חץ, אורי טורקניץ ורותם פרימר, שלי פלמון
Thursday, 31 October בשעה 21:00
סטודיו זהבה וז'אק - לא מסומן
פסטיבל ריקודי חדר 2019
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: תוכנית ב: עמוס חץ, כרם שמי, אביגיל ספז תוכנית ב: עמוס חץ, כרם שמי, אביגיל ספז
Friday, 01 November בשעה 14:00
סטודיו זהבה וז'אק - לא מסומן
פסטיבל ריקודי חדר 2019
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: תוכנית ג: ענת שמגר ועדינה בראון, אנה ווילד, עינת רווה תוכנית ג: ענת שמגר ועדינה בראון, אנה ווילד, עינת רווה
Saturday, 02 November בשעה 20:30
סטודיו זהבה וז'אק - לא מסומן
פסטיבל ריקודי חדר 2019
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: GEM & יגור מנשיקוב GEM & יגור מנשיקוב
Wednesday, 06 November בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: תיאטרון מחול אבשלום פולק - קראמפ תיאטרון מחול אבשלום פולק - קראמפ
Thursday, 07 November בשעה 21:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
תמונת מופע: תיאטרון מחול אבשלום פולק - קראמפ תיאטרון מחול אבשלום פולק - קראמפ
Friday, 08 November בשעה 14:00
אולם דלל
מחול ישראלי
כלול במנוי
לפרטים ורכישה
להזמנה ושירות