אינטנסיב 1 | 10-9 באוגוסט


הרשמה אונליין לחצו כאן 
10% הנחה לנרשמים לקורס מלא נוסף.

 

אינטנסיב 1 | ו'-ש'  10-9 באוגוסט


10:30-12:00
בלט קלאסי עם מאטה מוראי
סדנת רפרטואר ואודישן

12:15-16:15
יאקופו גודני ואנה יונג(רקדנית של להקת המחול של דרזדן פרנקפורט) (איטליה/גרמניה)  


ש׳ 10.8, 16:30 
Showcase
 

מאטה מוראי
בלט קלאסי
מאטה מוראי נולד בבודפשט, בוגר האקדמיה הלאומית למחול של הונגריה. רקד בבלט ג׳יור בהונגריה ובבלט הישראלי בתל אביב. מאטה מנהל אמנותי לשעבר של הבלט הישראלי, של ה״פרוייקט״ מאת האופרה הישראלית ומרכז סוזן דלל, ושל בתי ספר שונים למחול. כיום, מאטה מורה אורח ושופט תחרויות מחול בארץ ובעולם, ראש חוג המחול באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, מנהל אמנותי של פרוייקט הרמת מסך ויועץ אמנותי של עונת המחול של האופרה הישראלית. 

יאקופו גודני - איטליה
סדנת רפרטואר ואודישן

רפרטואר
יאקופו גודני נולד באיטליה ולמד בבית הספר מודרה של מוריס בייג'ארט. כיום, הוא מנהל אמנותי וכוריאוגרף של להקת המחול דרזדן פרנקפורט ובעבר היה רקדן בלהקת פרנקפורט בלט של ויליאם פורסיית'. ככוריאוגרף ,פיתח ג'קופו את הקריירה שלו ביצירת עבודות מקוריות ללהקות בינלאומיות כגון Compañía Nacional de Danza בספרד, תיאטרון מחול הולנד, להקת מחול סידני, הבלט הלאומי הט באמסטרדם, להקת בלט עכשווי סידר לייק, ל״פרוייקט״ בשיתוף מרכז סוזן דלל והאופרה הישראלית, ועוד.

אנה יונג
רכשה את המיומנות שלה במחול  בהוקשולה למוסיק ולטנז בקולן. היא הצטרפה ל Ballettmainz, שם הייתה חברת האנסמבל תחת פיקודו של פסקל טוזו בשנים 2009-2013. היא עבדה עם יאקופו גודני, גיאורג ריישל ודידי ולדמן. היא הצטרפה ל Nederlands Dans Theater  ב 2014, ביצירות של מרקו גקה, פול לייטפוט, סול ליאון, ירי קיליאן, מדי וולרסקי, מאץ אק ופרנק שארטייר. היא רקדנית בלהקת המחול של דרזדן פרנקפורט מאז שנת 2017.
 

מחיר האינטנסיב ₪595

תמונת מופע:
תמונת מופע:

תאריכים קרובים

09/08/2019
10:30
סטודיו זהבה וז'אק - לא מסומן
רכישה טלפונית בלבד
להזמנה ושירות