מרכז סוזן דלל - הזמנת כרטיסים אונליין

מרקוס איילה אחד מרקדני הטנגו הטובים ביותר היום,  מגיע עם להקתו לישראל ויופיע במרכז סוזן דלל בחול המועד פסח 12-15 באפריל 2017 במופע "טנגו ארגנטינאי" כובש וסוחף עם הצלחה היסטרית על במות גדולות בכל רחבי העולם.

היישר מבואנוס איירס, מרקוס איילה ולהקתו מגיעים לישראל! עם הרכב של 12 רקדנים במופע תיאטרלי וריקוד מהפנט המבוצע לצלילי מוסיקה חושנית, סקסית ואקזוטית מהרחובות והבארים של בואנוס איירס.

מרקוס איילה ולהקתו בטנגו מארגנטינה בחול המועד פסח במרכז סוזן דלל  – מופע לוהט וחושני תוספת של תשוקה ואלגנטיות, הזדמנות לקהל להתחבר לריקוד שסוחף את העולם. מוסיקה חושנית וריקוד סוחף בתנועה מתמדת, בזוגות. גברים בחליפות ערב ונעלים מצוחצחות והנשים בנעלי עקב ושמלות, כאלו שיאפשרו את תנועות הרגלים. ריקוד בזוגות שבו הגבר מוביל ותמיד יחד, צמוד בחלק העליון ונעים נגד כיוון השעון בתשוקה ואלגנטיות.

טנגו הוא ריקוד לזוג, שמקורו בבואנוס איירס ובמונטוידאו. ארגנטינה נחשבת למולדת הטנגו והטנגו נחשב לסמל הלאומי של ארגנטינה. יש חושבים שמשמעות המילה טנגו מהמילה הלטינית tangere לגעת. הטנגו התהווה בשכונות העוני שבפאתי בואנוס איירס, בתקופה בה הייתה עיר בירתה של מדינה בתהליך התפתחות מואץ. בשכונות אלו חיו אנשי שוליים - פליטי מלחמות, נוודים, גאוצ'וס ומהגרים. הייתה זו תרבות של מחסור, שהמוזיקה הייתה ביטויה המובהק והאותנטי. ככלל, משקף הטנגו תודעה קיומית פסימית המודעת למציאות הקשה ולמגבלותיה.

כנהוג בתרבות הטנגו מתקיים ערב ריקודי טנגו הנקרא מילונגה, בין המופעים ברחבת סוזן דלל ניתן יהיה לחוות ללא עלות את חווית המילונגה . הריקוד באירועים נרקד שהזוגות נעים ברחבה נגד כיוון השעון. הריקוד הוא מינימליסטי וגם אם הוא כולל אלתורים והרמות רגליים התנועות הגרנדיוזיות באמת נשמרות למופעים. הרמות הרגליים מתבצעות בעזרת הרגל החופשית (הרגל שאין עליה את משקל הגוף.(

שיגעון הטנגו הגיע לאולמות הקונצרטים ולבמות המחול בכל רחבי העולם ועכשיו לישראל! 
מופע שאף אחד לא ירצה להחמיץ!

במרכז סוזן דלל בחול המועד פסח 12-15 באפריל 2017. הטבות והנחות דרך מועדונים וכרטיסי האשראי.

לפרטים ורכישה>>> 

יום שלישי 11 אפריל בשעה 20:00 מוצאי חג הפסח, מילונגה ברחבה המרכזית של סוזן דלל. בהנחיית סילביה רחשמיר
יום שישי 14 אפריל בשעה 16:00 ברחבה המרכזית של סוזן דלל. בהנחיית סילביה רחשמיר

הכניסה חופשית 

tan.jpg (83 KB)